ru
+38 098 675-47-11

Техніка VERSATILE у лізинг від ПиватБанку

27 Лютого 2018

 

     З січня 2018 року для клієнтів, покупців техніки VERSATILE доступні найнижчі ставки по лізингу з новим партнером ПриватБанк.

ПриватБанк -  державний банк, один з найбільш інноваційних банківських установ світу і має найрозгалуженішу мережу відділень по Україні. Користуватися банківськими послугами дуже зручно: платіжний міні-термінал, вхід в Інтернет-банкінг через QR-код, онлайн-інкасація, а також десятки різних мобільних додатків, допоможуть керівнику підприємства контролювати всі грошові потоки і правильно розраховувати час і дати оплат.

     Якщо у Вас є знання, технологія і місце де можна все застосувати, але у підприємства недостатньо коштів для поновлення або розширення парку сільгосптехніки. З цим завданням легко допоможе впоратись спільна програма лізингу від ПриватБанку з компанією VERSATILE.

Купуючи техніку за допомогою лізингу, Ви отримуєте ряд переваг:

● Швидку окупність, в середньому за 2 роки

● Своєчасна посівна і збирання врожаю

● Економічна вигода. Проведення сільськогосподарських робіт своєю технікою завжди дешевше, ніж орендованою.

● Додатковий заробіток. Після завершення робіт на своїх полях можна надати в оренду техніку іншим фермерам.

 

Умови фінансування ПриватБанк:

º Термін лізингу - до 5 років.

º Адаптований графік погашення з урахуванням сезонності бізнесу.

º Вам не потрібно виводити з обігу всі 100% вартості покупки. Ви можете оплатити техніку частинами за рахунок прибутку від її використання.

º Ви економите на податкових платежах за рахунок амортизації, податкового кредиту з ПДВ та збільшення витрат на суму відсотків і комісій.

º Банк захищає Ваше майно. На предмет лізингу не можна накласти арешт або звернути стягнення.

º Для залучення фінансування не потрібно додаткової застави.

 

Детальніше про технічні переваги техніки і умови придбання техніки VERSATILE за програмою ПриватБанк Ви можете дізнатися за телефонами: (098) 675-47-11, (044) 596 55 28, або на сайті компанії:www.versatile.ua/purchase/fund